header-oxy12
line1

כאבים כרונים, פיברומיאלגיה

מוות תאי של רקמות עצם הוא בדרך כלל קשור להפרעה באספקת הדם. מחקרים מראים כי תאי הלחץ מקדמים את יצירתם של מסת העצמות ומונעות איבוד העצם.
תאי הלחץ הינו טיפול יחסית חדיש לכאבים כרוניים, אך בכל זאת מחקרים ראשוניים מראים כי לתאי הלחץ השפעה חיובית על הסימפטומים של המחלה, הכולל כאבי שרירים ונקודות רגישות. הסימפטומים של פיברומיאלגיה הם כאבים נרחבים כרוניים ורגישות לכל מגע. בדרך כלל גם תשישות רצינית. המושפעים מן המחלה ייתכן וגם יחוו רגישות מוגברת בעור, עקצוצים, כאבים בשרירים, עיוותי שרירים ארוכים, חולשה בגפיים, כאבי עצבים והפרעות שינה כרוניות.
טיפולים בתאי הלחץ ל60 מטופלים בעלי הפרעת כאב כרוני במשך 8 שבועות שיפר את פעילות המוח והעצבים. במטופל הסובל ממחלת שריר/עצמות כרוני, 3 שבועות של טיפולים הפחית את הנפיחות, הכאב ושיפר את התנועה בגפיים התחתונות.

line1

נגעים סוכרתיים

כיבי רגליים סוכרתיים ומחלות כליות כרוניות הן נסיבות שכיחות של זרימת דם מופחתת בעורקים.
במחקר קליני, 146 משתתפים טופלו בתאי לחץ ונראו כי התאוששו מכיבי רגליים סוכרתיים כרוניים. כיבי רגליים הם מקור משמעותי של תחלואה, תמותה הפחתת איכות החיים לחולים בסכרת. התפתחות הכיב הוא לעיתים חוב לשילוב של פגיעת עצבים סוכרתית ומחלות דם היקפיות. זה מקטין את אספקת החמצן לגפיים המושפעות מהיפוקסיה- חוסר בחמצן המועבר לרקמות הגוף. היפקוסיה יכולה לגרום גם לנגעים טריווילים להתקדמות מהירה לדלקת, נמק ובמקרים רבות לקטיעה של הגף. תאי הלחץ מגבירים את כמות החמצן המתמוסס בפלזת הדם ובכך מאפשר לרקמות להשיכ רמות של חמצון שאחרת היו נראים כבלתי אפשריים.

line1

אובדן שמיעה

אובדן השמיעה היא מצב הנגרם בעקבות אובדן של עצבים או תאים בתוך האוזן. היא ההסבר לכ-90% מן המקרים של אובדן השמיעה וחירשות.
בחינה של מידע קליני מ-167 מטופלים מראה כי הטיפול בתאי לחץ יעיל בטיפול באנשים עם אובדן שמיעה. אובדן שמיעה הקשורה ממחלה בלתי ידועה היא שכיחה ולעיתים מסתיימת באובדן שמיעה קבועה. לדבר זה השפעה גבוהה על מצבם הגופני של אלו הסובלים. טנטון-תחושה של זמזום באוזן הוא נפוץ ולרוב ונלווה לאובדן שמיעה. למרות שהסיבה לתלונות אלו אינה ברורה, ייתכן והו קשורות לחוסר בחמצן. תא הלחץ הינו טיפול אשר מגביר את אספקת החמצן בגוף, לאוזן ולמוח במטרה להפחית את החומרה באובדן השמיעה וטנטון.

line1

טרשת נפוצה

טרשת נפוצה היא מחלה מסתורית אשר נחשב כי מקורותיה במערכות החיסונית עם תוצאות של התמוטטות מחסום הדם והמוח. טיפול בתאי הלחץ משפיע על טרשת נפוצה נרשמו במחקרים רבים. בזמן שהמידע לרוב מבלבל וסותר, העובדה נשארת כי המחקר הקשוח והקפדן ביותר בנושא זה הראה באופן חד משמעית כי לטיפול בתאי הלחץ השפעות מטיבות.

line1

פוסט הקרנות

למעלה מ-14 מיליון איש מסביב לעולם אובחנו כחולי סרטן, וכמחצית מהם קיבלו טיפולים רדיאוקטיביים – הקרנות. בזמן ששיטות ההקרנות התקדם עם טיפול מדויק וגם הפחיות תופעות לווי המוכרות לטיפולים רדיואקטיביים, המינון הגבוה של ההקרנות המשמש להרוג את התאים הסרטניים עדיין גורם לנזק לטווח הארוך לתאים בריאיים בחלק מן החולים. תאי הלחץ מסייעים לדם להעביר כמויות גדולות יותר של חמצן אשר הוכחו כי עוזרים ויעילים למטופלים אלה.

line1

פוסט וטרום ניתוחים

הריכוז הגבוה של החמצן בטיפולי תאי הלחץ מאיצים את יצירתם של חומרים מזינים וחומצות אמינו עמוק בתוך הרקמות, בזאת מתקנים עור פגוע.
ניתן להשתמש בתאי הלחץ כטיפול משלים יעיל להחלמה מהירה לאחר טיפולים קוסמטיים. הוא מומלץ מאוד לאחר כל סוג של טיפול משחזר בין אם כירוגי ובין עם קוסמטי. החמצן ברקמות הגוף מאיץ את היצירה של נימים ושל תאי דם היקפיים ובכך מועיל ומאיץ את ההחלמה לאחר הניתוח עם תוצאות אסטיות טובות יותר. תא הלחץ מפחית רבות אודמות- רקמות נפוחות. החלמה לאחר ניתוח בשילוב עם תאי הלחץ יכולה להגיע בתוך ימים במקום בשבועות עם הרבה פחות פגיעה וארומה לרקמות. הפחתת הנפיחות ושליטה הניכרת בדלקות אפשריות היא ענקית. המפתח להאטת הליך ההזדקנות היא נשירה וחמצן. ניתוח שחזורי וניתוחים פלסטיים באדם בריא יכול להחלים עד 75% יותר מהר בשימוש בתאי הלחץ לפני ואחרי הניתוח. פחות כאב, פחות הצטלקות ופחות זמן החלמה למטופל בנוסף לפחות דלקות נרשמו. מטופלים יכולים לחזור לחייהם ועבודתם מהר יותר ועם פחות חבלה או נפיחות.

line1

שרירים / ספורטאים

בין אם אתה ספורטאי מקצועי או סתם אדם שנהנה לאתגר את גופו, אם אתה משתתף בספורט או בפעילויות גופניות פיזיות אחרות, טיפול בתאי הלחץ יכול לתת לך את החדות שאתה צריך כדי לבצע בשיא שלך בכל פעם. תאי הלחץ מאיצים את ההחלמה של פציעות ספורט, אשר מקנה לספורטאי החלמה מהירה מאימונים ומגביר את האנרגיה והבהירת המנטלית על המגרש ומחוץ לו. בכך שתאי הלחץ מספקים יותר חמצן ברמת התא, ההחלמה מהירה, רמות האנרגיה הינם גבוהות והספורטאי יכול להתרכז ולבצע את ההכי טוב שלו. ספורטאים רבים מדווחים כי חומצות החלב המצטברות הופחתו מאוד, כח הסבל גדל והופחת תשישות השרירים.

line1

החלמה של פצעים

הריכוז הגבוה של החמצן בטיפולי תאי הלחץ מאיצים את יצירתם של חומרים מזינים וחומצות אמינו עמוק בתוך הרקמות, בזאת מתקנים עור פגוע.
ניתן להשתמש בתאי הלחץ כטיפול משלים יעיל להחלמה מהירה לאחר טיפולים קוסמטיים. הוא מומלץ מאוד לאחר כל סוג של טיפול משחזר בין אם כירוגי ובין עם קוסמטי. החמצן ברקמות הגוף מאיץ את היצירה של נימים ושל תאי דם היקפיים ובכך מועיל ומאיץ את ההחלמה לאחר הניתוח עם תוצאות אסטיות טובות יותר. תא הלחץ מפחית רבות אודמות- רקמות נפוחות. החלמה לאחר ניתוח בשילוב עם תאי הלחץ יכולה להגיע בתוך ימים במקום בשבועות עם הרבה פחות פגיעה וארומה לרקמות. הפחתת הנפיחות ושליטה הניכרת בדלקות אפשריות היא ענקית. המפתח להאטת הליך ההזדקנות היא נשירה וחמצן.
חמצן הוא אחד מן הסוכנים המגוונים והחזקים הנגישים לעוסקים ברפואה בזמננו. השימוש בטיפול בחמצן תחת לחץ מהווה שיטה להחלמת פצעים כבר כמעט כבר 40 שנה. לתאי הלחץ מספר רב של הליכים ביולוגיים ספציפיים שיכולים להגביר ולזרז את הליך ההחלמה של פציעות.

line1

מחלות מקרציות וחיידקים

טיפול בתאי הלחץ מסייע למחלת הליים ומחלות אחרות הנגרמות מקרציות וחיידקים שונים. מחלות אלה הן בקטריות אשר חיות בסביבת חמצן דלה מאוד והן מוחלשות בסביבות רוויות בחמצן. תא הלחץ מגביר את רמת החמצן בגוף אשר בתורו גורמת למספר רב של שינויים פיזיולוגיים שיכולים לגרום בהחלמה מואצת, הפחתה בדלקות וחידוש תאי הדם והגוף. הליך זה חשוב בטיפול במחלת הליים ומחלות הנגרמות מקרציות וחיידקים אחרים כיון שהמחלה ידועה בהתחמקות יעילה מאנטיבוטיקה בכך שהיא מתרחקת מזרימת הדם הרגילה אל תוך הרקמות, הסחוסים, האיברים, העצמות וגם לתוך המוח.