טרשת נפוצה

header-oxy12

טרשת נפוצה

אלפי אנשים בבריטניה ומחוצה לה ממשיכים לטפל בעצמם בחמצן היפר-ברבי. בין 1982 ל -2011, למעלה מ- 20,000 אנשים עם טרשת נפוצה בבריטניה השתמשו בחמצן היפר-ברבי. טרשת נפוצה היא מחלה דלקתית כרונית במוח. בדרך כלל המחלה מאובחנת בגילאי 20 עד 40. נגעים במוח מתפתחים כתוצאה מתאי אוטואימוניות דלקתיים שחוצים את מחסום הדם-מוח. עם הזמן מתפתחת טרשת נפוצה למחלה ניוונית, מה שמוביל לבעיות בראייה, בקרת שלפוחית ​​השתן וניידות.

יכולתו של המוח לתקן חלק מהנזק הזה עוזרת לאנשים עם טרשת נפוצה להרגיש טוב יותר לזמן מה. בסופו של דבר המחלה הופכת לכרונית והיכולת לתקן את הנזק ולעבור הפוגה יורדת. מרבית הטיפולים המקובלים מתמקדים בשלבים המוקדמים של המחלה. למרבה הצער, ישנם מעט טיפולים בשלבים המאוחרים יותר של טרשת נפוצה. אולי חוסר היכולת של תרופות שנקבעו לעבוד עבור כל האנשים הסובלים מטרשת נפוצה, או שאכן עובדים אצל חלקם אך מייצרים תופעות לוואי לא נעימות, דחף אנשים לחפש טיפולים אחרים.

למרות הספקנות של חלק מהרופאים, אנשים רבים עם טרשת נפוצה טוענים כי לטיפול בתא לחץ יש יתרונות. היתרונות כוללים שיפורים בניידות, בקרת שלפוחית ​​השתן והקלה בכאבים. עם זאת, מכיוון שהטיפול הוא ארעי, חשיפה קבועה לחמצן בלחץ נדרשת בכדי לשמור על כל תועלת .עליית החמצן למוח עשויה להוביל למספר תופעות כמו מהירויות של תיקון לרקמות פגועות, או לעכב את יכולתם של תאי חיסון לחצות את מחסום הדם-מוח ולגרום נזק. אפשרויות אלה נחקרות.

אז מדוע קלינאים רבים ספקנים באשר לטיפול בתא לחץ? הסיבה העיקרית לכך היא שבניסויים הקליניים הקודמים, לא נעשה שימוש בחמצן ההיפר-ברבי לאורך תקופות זמן ממושכות (מספר שבועות בלבד) ולעיתים קרובות נעשה שימוש באנשים עם נזק בלתי הפיך, כך שלא ניתן היה לראות שיפור קטן או מעט מאוד בציונים.

מקרה בוחן

על חברת “Myoxy”

חברתנו חרטה על דגלה ליצור לקהל הישראלי הזדמנות שווה לקבל תורים מיידים לטיפולים בתא לחץ בקפריסין, באמצעות שיתוף פעולה הדוק עם המרכז רפואי פוסידוניה מדייקל סנטר. אנו נקשר בינכם, המטופלים לבין המרכז הרפואי ונדאג שתקבלו את הטיפול והיחס הטוב ביותר. יש לכם שאלות נוספות? בוודאי תמצאו תשובות לשאלות נפוצות כאן באתר, ואם לא, צרו איתנו קשר כאן ונשמח לחזור אליכם בהקדם.
איך אפשר להגיע לטיפול? כל השלבים בדרך

שלב 1
על מנת להתחיל את תהליך יש צורך ב-2 מסמכים:
1. הצהרת בריאות – ניתן להוריד מאתר הבית שלנו או בבקשה מאחד מנציגי החברה.
2. היסטורית תרופות ומחלות – ניתן להשיג מהקופח / רופא משפחה / באינטרנט.
בנוסף, על מטופל/ת מעל גיל 55 לספק ל-2 המסמכים גם בדיקת א.ק.ג עדכנית.
*נא למלא בגילוי נאות ובשפה האנגלית.

שלב 2
לאחר קבלת המסמכים הנ”ל חברתנו תעביר את המידע למרכז הרפואי פוסידוניה.
לאחר ימים ספורים נקבל תשובה מהרופא המומחה בקפריסין לגבי רלוונטיות הטיפול בכם. במידה ויש אישור – התקבלתם!
בשלב זה הרופא ידאג להנחות אתכם למספר טיפולים רצוי (טיפול של שעה או שעה וחצי) והאם תעשו טיפול אחד ביום או שניים.
במידה והרופא יצטרך עוד מידע רפואי אודות המטופל, המטופל יהיה מחויב לספק את המידע הרפואי על מנת להתקבל לטיפולים.
(ישנם מצבים בו המטופלים אינם רשאים לעבור את הטיפולים ומקבלים תשובה שלילית מהרופא, בגלל סיבה רפואית כזאת או אחרת).

שלב 3
בחירת תאריכים לטיפולים בקפריסין:
על מנת לשריין עבורכם את התאריכים יש לשלם מקדמה של 30% מסך התשלום על
הטיפולים בתא לחץ. לאחר התשלום, תשלח אליכם קבלה ואת זמני הטיפולים שלכם.
זהו! כל שנותר הוא לארוז מזוודה ולטוס לחופשת החמצן שלכם.
על מנת לנצל את הזמן באופן אופטימאלי כדאי להגיע בימי ראשון מכיוון שהטיפולים מתבצעים מיום שני (בבוקר) עד יום שישי (אחה”צ) כאשר המרכז הרפואי סגור בימי שבת וראשון.
ליצירת קשר ומידע נוסף - לחצו כאן