פיברומיאלגיה, כאבים כרונים

header-oxy12

כאבים כרונים, פיברומיאלגיה

התפרצות מחלת הפיברומיאלגיה יכולה לנובע מכמה סיבות: רקע גנטי של המחלה במשפחה, חבלות פיזיות בראש, זיהום המערב את מערכת העצבים או טראומות ולחץ נפשי.
הסימפטומים העיקריים של המחלה הם: כאב כרוני, סחרחורות, רגישות יתר לכאב, עייפות והפרעות בשינה. דאבת השרירים שמה של המחלה הארורה, בעברית, פוגעת קשה ברמת התפקוד המקצועי, החברתי והמשפחתי של החולים.

שיעור הנשים הסובלות מהמחלה גבוה פי 7 לעומת הגברים הסובלים ממנה. מדובר בתסמונת כרונית שנמשכת שנים רבות. עם זאת בדרך, קיימות תקופות טובות יותר ותקופות טובות פחות. בעזרת טיפול נכון אפשר להפחית מאוד את הכאבים ולשפר את ההרגשה הכללית ואת התפקוד היומיומי. הטיפולים האפשריים למחלה הם רבים ומגוונים ועם יכולות השפעה שונות.

מחקר שנעשה באסף הרופא מוכיח שטיפולים בתא הלחץ מסייעים לדם להעביר כמויות גדולות יותר של חמצן אשר הוכח כי עוזר לרוב הסובלים מפיברומיאלגיה. טיפול בתאי לחץ יכול לשפר את רמת החיים ושיפור כללי של מי שסובל מהמחלה. הערכות המחקר כללו בדיקות גופניות, בדיקת סף בנקודות הכאב, הערכת איכות החיים והדמיות מטבוליות של הפעילות המוחית. המטופלות עברו 40 טיפולים, יום- יום במשך 5 ימים בשבוע, 90 דקות של טיפול ב100% חמצן בלחץ אטמוספרי של 2.0 בר. כ-70% מהמטופלות השתפרו בצורה משמעותית כך שבתום תקופת המחקר לא ענו עוד על הקריטריונים של המחלה. חוץ מהשיפור הקליני הטיפול הביא לתיקון הפעילות המוחית באזורים הקשורים לכאב.

לכתבה המלאה

למחקר המלא

המרכז הרפואי פוסידוניה, בקפריסין, טיפל במעל ל-2000 מטופלים ב10 שנים האחרונות. רובם אירופאים, חלקם אוסטרלים ועשרות ישראלים בשנה האחרונה. ביניהם גם מטופלים שסובלים מפיברומיאלגיה. צוות הרופאים בקפריסין מזמין גם אותכם להנות ממגוון הטיפולים החדישים שקיימים להם ובראשם – תא הלחץ. הטיפולים הם בזמינות מיידית ואין צורך להמתין חודשים או שנים ארוכות עד לטיפולכם.

על חברת “Myoxy”

חברתנו חרטה על דגלה ליצור לקהל הישראלי הזדמנות שווה לקבל תורים מיידים לטיפולים בתא לחץ בקפריסין, באמצעות שיתוף פעולה הדוק עם המרכז רפואי פוסידוניה מדייקל סנטר. אנו נקשר בינכם, המטופלים לבין המרכז הרפואי ונדאג שתקבלו את הטיפול והיחס הטוב ביותר. יש לכם שאלות נוספות? בוודאי תמצאו תשובות לשאלות נפוצות כאן באתר, ואם לא, צרו איתנו קשר כאן ונשמח לחזור אליכם בהקדם.
איך אפשר להגיע לטיפול? כל השלבים בדרך

שלב 1
על מנת להתחיל את תהליך יש צורך ב-2 מסמכים:
1. הצהרת בריאות – ניתן להוריד מאתר הבית שלנו או בבקשה מאחד מנציגי החברה.
2. היסטורית תרופות ומחלות – ניתן להשיג מהקופח / רופא משפחה / באינטרנט.
בנוסף, על מטופל/ת מעל גיל 55 לספק ל-2 המסמכים גם בדיקת א.ק.ג עדכנית.
*נא למלא בגילוי נאות ובשפה האנגלית.

שלב 2
לאחר קבלת המסמכים הנ”ל חברתנו תעביר את המידע למרכז הרפואי פוסידוניה.
לאחר ימים ספורים נקבל תשובה מהרופא המומחה בקפריסין לגבי רלוונטיות הטיפול בכם. במידה ויש אישור – התקבלתם!
בשלב זה הרופא ידאג להנחות אתכם למספר טיפולים רצוי (טיפול של שעה או שעה וחצי) והאם תעשו טיפול אחד ביום או שניים.
במידה והרופא יצטרך עוד מידע רפואי אודות המטופל, המטופל יהיה מחויב לספק את המידע הרפואי על מנת להתקבל לטיפולים.
(ישנם מצבים בו המטופלים אינם רשאים לעבור את הטיפולים ומקבלים תשובה שלילית מהרופא, בגלל סיבה רפואית כזאת או אחרת).

שלב 3
בחירת תאריכים לטיפולים בקפריסין:
על מנת לשריין עבורכם את התאריכים יש לשלם מקדמה של 30% מסך התשלום על
הטיפולים בתא לחץ. לאחר התשלום, תשלח אליכם קבלה ואת זמני הטיפולים שלכם.
זהו! כל שנותר הוא לארוז מזוודה ולטוס לחופשת החמצן שלכם.
על מנת לנצל את הזמן באופן אופטימאלי כדאי להגיע בימי ראשון מכיוון שהטיפולים מתבצעים מיום שני (בבוקר) עד יום שישי (אחה”צ) כאשר המרכז הרפואי סגור בימי שבת וראשון.
ליצירת קשר ומידע נוסף - לחצו כאן