בעיות זיכרון

header-oxy12

איך תאי לחץ יכולים לטפל בבעיות זיכרון?

גנטיקה משפחתית, עומס ולחץ בחיי היומיום או לחילופין אורח חיים מנוון ופאסיבי – בעיות זיכרון הן כבר לא נחלתם של אנשים בגיל השלישי בלבד והמודעות לצורך למציאת פתרונות לבעיות הזיכרון הולכת וגוברת. מה ניתן לעשות ואיך עובד התהליך? כל הפרטים במאמר שלפניכם.
כשאילנה (שם בדוי), בת 58 עם חשש לאלצהיימר, החלה לשים לב לירידה קוגניטיבית שמחמירה מידי שנה, היא בדקה את האפשרות של טיפול בתא לחץ. הסימפטומים מהם סבלה היו בין השאר: חוסר התמצאות, רעד, חרדה וכמובן ירידה בזיכרון ובריכוז.
לאחר 21 טיפולים בתא לחץ, אילנה דיווחה על עליה ברמת האנרגיה, מצב הרוח והיכולת לבצע פעילויות של חיי יומיום. בסיום 40 טיפולים בתא לחץ הורגשה עליה בזיכרון וריכוז, שינה טובה יותר, שיחה, תיאבון, יכולת שימוש במחשב, החרדה פחתה וחוסר ההתמצאות והתסכול הורגשו פחות. כמו כן הרעד, הפעילות המוטורית וחילוף החומרים במוח השתפר פלאים.

מנין נובעות בעיות הזיכרון וכיצד ניתן לטפל בהן?
בעיות זיכרון נובעות מירידה קוגניטיבית הגורמת לפגיעה משמעותית באיכות החיים הן של האדם הסובל מהן וכן לדאגה רבה בקרב בני משפחתו/ הסובבים אותו. מחקרים מצאו כי אוכלוסייה המנהלת אורח חיים מנוון ופאסיבי הינה ברמת סיכון גבוהה יותר להידלדלות של תאי המוח.
זוהי אחת הסיבות שבגללה עשייה שוטפת בפעילויות הקשורה לחשיבה כגון: למידה, פתרון תשבצים ובכלל עבודה עם הראש מומלצים מאד כדי להאט תהליכים של בעיות זיכרון.
טיפול בתאי לחץ הינו אחד מהטיפולים פורצי הדרך בתחום, שהיום אנו יודעים שניתן באמצעותם להוריד משמעותית את התקדמותן של בעיות זיכרון בקרב האוכלוסייה.
איך מתנהל טיפול בתאי לחץ?
תאי הלחץ מגבירים את זרימת הדם ומספקים יותר חמצן למוח ובכך משפרים את מהירות התגובה הקוגניטיבית של המטופל. טיפול מסוג זה יכול לעזור בשיפור ויסות המוח וקוגניציה כללית, ולהקל בין השאר על בעיות זיכרון.


לכתבה המלאה

על חברת “Myoxy”

חברתנו חרטה על דגלה ליצור לקהל הישראלי הזדמנות שווה לקבל תורים מיידים לטיפולים בתא לחץ בקפריסין, באמצעות שיתוף פעולה הדוק עם המרכז רפואי פוסידוניה מדייקל סנטר. אנו נקשר בינכם, המטופלים לבין המרכז הרפואי ונדאג שתקבלו את הטיפול והיחס הטוב ביותר. יש לכם שאלות נוספות? בוודאי תמצאו תשובות לשאלות נפוצות כאן באתר, ואם לא, צרו איתנו קשר כאן ונשמח לחזור אליכם בהקדם.
איך אפשר להגיע לטיפול? כל השלבים בדרך

שלב 1
על מנת להתחיל את תהליך יש צורך ב-2 מסמכים:
1. הצהרת בריאות – ניתן להוריד מאתר הבית שלנו או בבקשה מאחד מנציגי החברה.
2. היסטורית תרופות ומחלות – ניתן להשיג מהקופח / רופא משפחה / באינטרנט.
בנוסף, על מטופל/ת מעל גיל 55 לספק ל-2 המסמכים גם בדיקת א.ק.ג עדכנית.
*נא למלא בגילוי נאות ובשפה האנגלית.

שלב 2
לאחר קבלת המסמכים הנ”ל חברתנו תעביר את המידע למרכז הרפואי פוסידוניה.
לאחר ימים ספורים נקבל תשובה מהרופא המומחה בקפריסין לגבי רלוונטיות הטיפול בכם. במידה ויש אישור – התקבלתם!
בשלב זה הרופא ידאג להנחות אתכם למספר טיפולים רצוי (טיפול של שעה או שעה וחצי) והאם תעשו טיפול אחד ביום או שניים.
במידה והרופא יצטרך עוד מידע רפואי אודות המטופל, המטופל יהיה מחויב לספק את המידע הרפואי על מנת להתקבל לטיפולים.
(ישנם מצבים בו המטופלים אינם רשאים לעבור את הטיפולים ומקבלים תשובה שלילית מהרופא, בגלל סיבה רפואית כזאת או אחרת).

שלב 3
בחירת תאריכים לטיפולים בקפריסין:
על מנת לשריין עבורכם את התאריכים יש לשלם מקדמה של 30% מסך התשלום על
הטיפולים בתא לחץ. לאחר התשלום, תשלח אליכם קבלה ואת זמני הטיפולים שלכם.
זהו! כל שנותר הוא לארוז מזוודה ולטוס לחופשת החמצן שלכם.
על מנת לנצל את הזמן באופן אופטימאלי כדאי להגיע בימי ראשון מכיוון שהטיפולים מתבצעים מיום שני (בבוקר) עד יום שישי (אחה”צ) כאשר המרכז הרפואי סגור בימי שבת וראשון.
ליצירת קשר ומידע נוסף - לחצו כאן